<-BlogTitle->
 

بیداری اسلامی برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است

به گزارش انعکاس بناب: امام جمعه بناب گفت: بیداری اسلامی که امروز جهان را فراگرفته، به برکت اقتباس از فرهنگ دفاع مقدس است.

به گزارش گروه دریافت خبر انعکاس بناب : حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی امروز به مناسبت گرامیداشت هفته «دفاع مقدس» در جمع مسئولان و قشرهای مختلف مردم با بیان اینکه امروز اوضاع و احوال جهانی به طرف اسلام در حرکت است، افزود: این مسئله باعث عصبانی شدن غربی ها گردیده و در نهایت مجبور می شوند به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) اهانت کرده و ناسزا بگویند.

امام جمعه بناب ادامه داد: این اقدام تمام شیطنت های آنها را برملا و ثابت کرد که توطئه های استکبار جهانی پوچ بوده و مسلمانان دست آنها را خوانده اند.

وی اظهارکرد: دشمنان می دانند که عامل اصلی تسلیم نشدن مسلمانان و آزادیخواهان جهان در برابر آنها قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

باقری بنابی همچنین تصریح کرد: صهیونیست و استکبار جهانی چون منطق ندارند، اقدام به ساختن فیلم می کنند و بر همین اساس محبوبیت آنها در بین ملتها به صفر رسیده و دنیا از آنها نافرمانی می کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بناب سپس با اشاره به بازگشایی سال تحصیلی جدید عنوان کرد:‌ عمدتاً هویت و قالب بندی نسل جدید از مدارس ابتدایی و متوسطه آغاز می شود، لذا به تعلیم و تربیت فرزندان خود باید حساس باشید.

وی نقش معلمان را در تربیت دانش آموزان بسیار حساس و بالا دانست و گفت: تأثیرگذاری معلم در حدی است که می تواند آینده مثبت و منفی یک جوان را تضمین کند.

باقری بنابی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته حج خطاب به حجاج اظهارداشت: شما حجاج نماینده ملتی هستید که تمام ملتها شما را از نزدیک کنترل می کنند و باید برای سایر ملتها الگو باشید.

وی افزود: در این سفر معنوی دوست و دشمن، محرم و نامحرم رفتار و کردار شما را زیر نظر دارند لذا درطول این سفر دقت کنید بهانه به دست دشمنان ندهید و سعی کنید پاکیزه بروید و واقعاً پاکیزه و حاجی برگردید.

امام جمعه بناب در خاتمه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همچنین یاد و خاطره شهدا ازدلاوری های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی تجلیل کرد.


برچسب‌ها: امام جمعه بناب, دفاع مقدس, ارزشهای دفاع مقدس

 • نوشته : انعکاس بناب
 • تاریخ: شنبه یکم مهر ۱۳۹۱
 •  
 • |

  enekasebonab

  انعکاس بناب

  enekasebonab

  http://enekasebonab.blogfa.com

  پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب

  پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب - بیداری اسلامی برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است

  پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب

  <script> //* start of ashoora.ir yahoo* </script><center><script language=javascript src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/yahoo/png.js"></script> <script language="javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/yahoo/check.php?yahooid=enekasebonab&img=24"></script></center> <script> //* END of ashoora.ir yahoo* </script>


  <!-- Alexa Rank by www.1abzar.com --->
  <script type="text/javascript" src="http://1abzar.ir/abzar/tools/alexa/?bg=B8FFB0&kc=DDDDDD&kadr=2&url=enekasebonab.blogfa.com&sh1=1&sh2=1&sh3=1"></script><div style="display:none"><h1><a href="http://www.1abzar.com">&#1585;&#1606;&#1705; &#1575;&#1604;&#1705;&#1587;&#1575;</a></h1></div>
  <!-- Alexa Rank by www.1abzar.com ---> خبری ، فرهنگی ، مذهبی، علمی

  پایگاه اطلاع رسانی انعکاس بناب

  قالب بلاگفا

  قالب پرشين بلاگ

  قالب وبلاگ

  Free Template Blog